Od 1994 roku Polskie Wydawnictwo Rolnicze wspiera polskich rolników i pomaga im w zdobywaniu specjalistycznej wiedzy branżowej. Dzięki wysokiej jakości czasopismom, rzetelnym artykułom, a także otwartości na partnerski dialog, nieustannie dążymy do tego, aby sprostać wymaganiom i potrzebom jednej z najważniejszych grup społecznych, jaką są rolnicy.

Polskie Wydawnictwo Rolnicze zatrudnia ponad 120 osób. Podejmujemy współpracę z najlepszymi polskimi oraz zagranicznymi specjalistami cieszącymi się międzynarodowym uznaniem. Z troską oraz uwagą przyglądamy się zmianom, jakie zachodzą nie tylko w rolnictwie, ale także na rynku prasy. Biorąc pod uwagę aktualne trendy wierzymy, że najlepszym rozwiązaniem w docieraniu do naszych czytelników jest ciągły i dynamiczny rozwój. Dlatego niezmiennie dążymy do publikowania profesjonalnych i atrakcyjnych treści, które od wielu lat zapewniają nam miejsce lidera w rankingu prasy branżowej. Sięgamy także po nowe rozwiązania uznając, że korzystanie z technologii cyfrowych oferowanych w XXI wieku jest cechą wyróżniającą nowoczesne i innowacyjne firmy.

Dokładamy wszelkich starań, aby wydawane przez nas pisma wyznaczały nowe standardy prasowe i stanowiły przykład periodyków tworzonych z pasją oraz z miłości do rolnictwa. Uważamy, że miernikiem naszego sukcesu jest liczba zadowolonych prenumeratorów oraz wszystkich tych czytelników, którzy z ciekawością zapoznają się z naszymi czasopismami. Wiemy, że mamy realny wpływ na rozwój rolnictwa oraz polskiej wsi, dlatego tak ważne jest dla nas zaufanie, jakim od niemal 30 lat darzą nas klienci.

Zarząd

Historia