Od ponad dwudziestu pięciu lat Polskie Wydawnictwo Rolnicze wspiera polskich rolników i pomaga im w zdobywaniu specjalistycznej wiedzy branżowej. Dzięki wysokiej jakości czasopismom, rzetelnym artykułom, a także otwartości na partnerski dialog, nieustannie staramy się sprostać wymaganiom i potrzebom jednej z najważniejszych grup społecznych, jaką są rolnicy.

Polskie Wydawnictwo Rolnicze zatrudnia ponad 120 osób. Podejmujemy współpracę z najlepszymi polskimi oraz zagranicznymi specjalistami cieszącymi się międzynarodowym uznaniem. Z troską oraz uwagą przyglądamy się zmianom, jakie zachodzą nie tylko w rolnictwie ale także na rynku prasy. Biorąc pod uwagę aktualne trendy wierzymy, że najlepszym rozwiązaniem w docieraniu do naszych czytelników jest nieustanny rozwój. Dlatego właśnie niezmiennie dążymy do publikowania atrakcyjnych i profesjonalnych treści, które od wielu lat zapewniają nam miejsce lidera w rankingu prasy branżowej. Sięgamy także po nowe rozwiązania uznając, że korzystanie z technologii cyfrowych oferowanych w XXI wieku jest cechą wyróżniającą nowoczesne i innowacyjne firmy.

Dokładamy wszelkich starań, aby wydawane przez nas pisma wyznaczały nowe standardy prasowe i stanowiły przykład periodyków tworzonych z pasją oraz z miłości do rolnictwa. Uważamy, że miernikiem naszego sukcesu jest liczba zadowolonych prenumeratorów oraz wszystkich tych czytelników, którzy z ciekawością zaglądają do naszych publikacji. Wiemy, że mamy realny wpływ na rozwój rolnictwa oraz polskiej wsi, dlatego tak ważne jest dla nas zaufanie, jakim od ponad 25 lat darzą nas klienci.

Zarząd

Historia