Elita – Dobry Hodowca
„Elita – Dobry Hodowca” to ogólnopolski dwumiesięcznik skierowany do osób, zajmujących się hodowlą bydła oraz produkcją mleka. Specjalistyczny charakter artykułów publikowanych na łamach „Elity” sprawia, że jest to obowiązkowa lektura również dla najlepszych zootechników oraz lekarzy weterynarii.

Na łamach tytułu podejmujemy tematy dotyczące hodowli bydła, żywienia, a także chorób, ich leczenia oraz profilaktyki. W związku z dynamicznymi zmianami dokonującymi się w zakresie technologii produkcji oraz sposobów zarządzania stadem, przedstawimy Państwu uznane światowe trendy i najciekawsze fachowe nowości. W trosce o najwyższą jakość ukazujących się treści, publikujemy najnowsze badania przeprowadzone przez znane autorytety naukowe, a także przydatne porady i zalecenia, które pomogą lepiej i efektywniej radzić sobie ze wszystkimi problemami, jakie niesie hodowla bydła.

W „Elicie” prezentujemy także reportaże z wyróżniających się mlecznych gospodarstw, zarówno polskich, jak i europejskich. W starannie przygotowanych przez redakcję tekstach, hodowcy-praktycy dzielą się z czytelnikami swoimi doświadczeniami, wskazówkami, a także prognozami dotyczącymi rynku mleka. Całość przekazujemy Państwu w atrakcyjnej i przystępnej formie, stanowiącej niezbędne źródło aktualnej wiedzy, po którą sięgają producenci mleka.

 

STRONA INTERNETOWA

 

Redakcja

22 431 31 00

Reklama & Media Solutions

61 886 29 40

Dział obsługi czytelnika

61 886 29 70

Patronat medialny i współpraca

Paweł Mikos

605 099 072